Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Jsme těhotní – přednáška

Jak může muž zpříjemnit ženě náročné období plné hormonálních a tělesných změn, a přitom si vytvořit silný a harmonický vztah se svým nenarozeným dítětem.

Překvapivé pravdy o početí, těhotenství a porodu

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov Počernická 524/64, Praha

Čekají vás 2 hodiny plné informací o tom, co nám rodiče, kamarádi, společnost ani lékaři neřekli o početí, těhotenství a porodu. Co oni sami s velkou pravděpodobností nezažili a nemohli nám tak předat. O tom, jak lze celé období prožít jinak, než je běžné. Jak je lze prožít přirozeně, radostně, beze strachu, s důvěrou v sebe sama, v blízkosti a s podporou svého partnera. Jak dát našemu dítěti tu nejlepší startovní pozici do života.

Počínáme – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Víte, že cesta rodiče je mnohem celostnější, než je nám dnešní společností předkládáno? Rádi byste dali svému dítěti i sami sobě to nejlepší? Máte problémy s početím? Čekáte na miminko déle, než byste si přáli? Víte, že v životě má vše svůj důvod a že žijeme proto, abychom se učili a rozvíjeli? Jste schopní převzít odpovědnost za vlastní život?

Jsme těhotní – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Těhotenství je posvátným obdobím, které můžeme využít k přípravě na rodičovství, k prohloubení našeho vztahu a k položení základu zdravého vztahu s naším dítětem. Je to také čas, kdy se postupně utváří celá bytost našeho dítěte a proto má smysl mu věnovat náležitou pozornost. Na kurzu se naučíte se, jak vašemu miminku, sobě i vztahu dávat to nejlepší.