Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Jsme těhotní – přednáška

Jak může muž zpříjemnit ženě náročné období plné hormonálních a tělesných změn, a přitom si vytvořit silný a harmonický vztah se svým nenarozeným dítětem.

Překvapivé pravdy o početí, těhotenství a porodu

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov Počernická 524/64, Praha

Čekají vás 2 hodiny plné informací o tom, co nám rodiče, kamarádi, společnost ani lékaři neřekli o početí, těhotenství a porodu. Co oni sami s velkou pravděpodobností nezažili a nemohli nám tak předat. O tom, jak lze celé období prožít jinak, než je běžné. Jak je lze prožít přirozeně, radostně, beze strachu, s důvěrou v sebe sama, v blízkosti a s podporou svého partnera. Jak dát našemu dítěti tu nejlepší startovní pozici do života.

Mužský kruh “Výběžek”

Lom Mikulášovice Zatopený lom Mikulášovice, Mikulášovice

Zvu Tě do kruhu mužů. Ke sdílení ze srdce, k posezení u ohně a troše vědomé zábavy, třeba ke koupání v ledové vodě. Přespíme venku, pojíme co si přineseme a vzájemně se obohatíme.

Společná cesta těhotenstvím – přednáška

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov Počernická 524/64, Praha

Těhotenství je posvátným obdobím, které můžeme využít k přípravě na rodičovství, k prohloubení našeho vztahu a k položení základu zdravého vztahu s naším dítětem. Je to také čas, kdy se postupně utváří celá bytost našeho dítěte a proto má smysl mu věnovat náležitou pozornost. Na kurzu se naučíte se, jak vašemu miminku, sobě i vztahu dávat to nejlepší.

40Kč

Společná cesta těhotenstvím – workshop

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov Počernická 524/64, Praha

Těhotenství je posvátným obdobím, které můžeme využít k přípravě na rodičovství, k prohloubení našeho vztahu a k položení základu zdravého vztahu s naším dítětem. Jedním z možných nástrojů je dotyk. Naučíte se, jak jej využít v péči o maminku a miminko. Naučíme se těhotenskou masáž, celý rituál, který budete využívat po zbytek těhotenství. Dáte tak svému miminku, sobě i vztahu to nejlepší.