Příručka Jak na rozpuštění osudových témat vztahu

e-PŘÍRUČKA

Jak na rozpuštění osudových témat vztahu

Cítíš, že se ve Tvém současném vztahu opakuje určité téma? Opakovalo se nějaké téma ve Tvých předešlých vztazích? Chceš ho konečně rozpustit? Víš, že by v Tvých vztazích mohlo být  víc radosti, energie a lásky, ale něco Ti to nedovoluje? Je možné, že se potýkáš s osudovým tématem svého současného vztahu. “Jednoduchá” cesta je před ním utéci, ale už možná tušíš, že Tě stejně dříve nebo později život doběhne. Další možností je podívat se pravdě do očí a k tomu ti pomůže naše e-příručka.

e-Příručka "Jak na rozpuštění osudových témat vztahu" vám pomůže vstoupit do vyšších pater vzájemné lásky a porozumění.

Srozumitelnou formou v ní shrnujeme naše desetileté zkušenosti ze vztahu  “zraněné” holky a “hodného” kluka. Na cestu osobního rozvoje nás nekompromisně vyslalo rodičovství. Dnes víme, že pro nás i naše děti by bylo lepší, kdyby tomu tak bylo mnohem dříve a proto zcela otevřeně sdílíme vlastní zkušenosti, abyste mohli sobě, svým vztahům i dětem dopřát to nejlepší.

Získáte jednoduchý, stručný, ale přitom hluboký a funkční návod

V e-příručce je kromě našich zkušeností vydestilována moudrost, kterou jsem načerpali z desítek knih, a stovek hodin prožitých na živých i online workshopech a seminářích, osobních setkáních a konzultacích s učiteli, které jsme si přitáhli do života. Na naší cestě jsme do vlastního rozvoje investovali statisíce korun. Mohli jsme si to dovolit, ale tuhle možnost nemá každý a proto jsem se rozhodli vytvořit jednoduchý, stručný, ale přitom hluboký a funkční návod, jak na vztahu pracovat. Ovšem vyžaduje to Tvoje odhodlání a upřímnost. Ochota partnera jít do toho s Tebou je vhodná, ale není nezbytná. Tím jak budeš měnit sebe, dojde ke změně i u partnera.

Jaká jsou témata jednotlivých kapitol?
  • Pravdivost a otevřenost
  • Dovolování si
  • Odevzdání se a důvěra
  • Nadhled a odosobnění
  • Jak přijímat a projevovat lásku
  • Pravomoci a odpovědnosti

Neslibujeme Ti jen radostné zážitky. Opravdu upřímná a hluboká práce na sobě může být hodně nepříjemná. A práce na vztahu, je především o práci na sobě a svém vnímání svého okolí a světa vůbec.

Opravdu upřímná a hluboká práce na sobě může být hodně nepříjemná.

E-Příručku zatím připravujeme a proto nabízíme možnost jejího předplacení za zvýhodněnou cenu. Cena příručky po jejím dokončení bude 450 Kč, nyní si jí můžete předplatit a získat tak praktickou inspiraci pro svůj vztah se slevou 40% jen za 266 Kč. 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.