Kdo jsme

Untitled collage (3)
Čím jsme si prošli a co jsme se cestou naučili? Jsme spolu od prosince 2009, vzájemný slib lásky jsme složili v srpnu  2013, v prosinci 2015 jsme mezi námi přivítali Jolanu a Ladu a v březnu 2018 Káju. Prožili jsme krásné úvodní zamilování, vztah na dálku, tiché hádky, delší čekání na otěhotnění, plánovaný porod císařským řezem, život s dvojčaty, žárlivost, vyčerpanost až vyhoření, ztrátu “dobrého” zaměstnání, práci na sobě samých i vztahu, radostný domácí lotosový porod, stěhování za čistou přírodou, hlubokou lásku, souznění a splynutí! Jsme šťastní a s pokorou přijímáme vše, co nám do života vstupuje.
Jako vrcholoví sportovci jsme od mládí pracovali s vlastním tělem a zajímali jsme se o jeho fungování. Výživa, regenerační techniky a lazení výkonu na vrcholy sezóny byly naším denním chlebem. Samostudium i univerzitní předměty naše poznání dále prohlubovaly. Už v průběhu prvního těhotenství jsme, ale postupně zjišťovali, že zdaleka ne vše funguje tak, jak je nám oficiálními kruhy předkládáno. Po narození holek začalo období vlastního rozvoje a vzdělávání z jiných, skutečnějších, zdrojů.
Za tu dobu jsme přečetli desítky knih, viděli stovky přednášek a webinářů a prošli jsme řadou seminářů u mnoha různých lektorů. Zmíníme Marisu Alcala, porodní bábu z Kanárských ostrovů, Natálku Sedlickou, empatickou porodní asistentku, Te Kaha a Anaru, strážce maorské tradice, Naomi Aldort, Denisu a Richarda, Alenku a Milánka Suchánkovi a mohli bychom jmenovat další, ale pro vaši představu to stačí. To co jsme se učili, jsme hned uváděli do denní praxe. Postupně jsme vybrali to z našeho pohledu nejlepší pro nalezení rovnováhy a životní radosti a to vám předáváme.
Pomáháme jednotlivcům, ale zejména párům s nalezením harmonie, štěstí, síly a energie uvnitř sebe sama i ve vztahu. Zaměřujeme se na vědomou přípravu na početí, radostné a vztah prohlubující prožití těhotenství, vědomý porod a společný růst po boku svých dětí. Pracujeme s vámi individuálně, v páru i ve skupině.
Ať už za námi vyrazíte na kurz, konzultaci, za fyzickou prací nebo jen za odpočinkem do rajské přírody Česko-saského Švýcarska, těšíme se na viděnou.

Napsat komentář