David

Stojíš o konzultaci? Zavolej mi a domluvíme se na termínu.
+ 420 728 759 299
Čím jsem si v životě prošel a co mě zásadně ovlivňovalo?
Sport: fotbal, florbal, silniční cyklistika, studium sportovního managementu, práce ve střešní sportovní organizaci, znalost těla a masáže.
Výživa: celoživotní zájem o zdravé stravování (knihy, kurzy, praxe). Přirozená strava: studium, vlastní hledání a experimenty.
Vztahy: Rozvod rodičů. Život s otčímem. Alkoholismus táty a otčíma. Vážné nemoci rodičů: cukrovka a roztroušená skleróza. Nejistota a vymlouvání se ve vztazích se ženami. Studijní pobyt v zahraničí: poznal jsem tam Gabču. Neúspěšný pokus táty o sebevraždu. Společný život s invalidním tátou. Jeho úspěšnou sebevraždu: byli jsme domluvení, že to tak dopadne, ale mělo to být o dost později :-(. Manželství s první intimní partnerkou: což s sebou přináší řadu témat. Dojíždění za chřadnoucí babičkou s demencí do domova s pečovatelskou službou.
Sexualita: Brzké setkání s pornem: asi v 8 letech bez zasvěcení rodiči do oblasti sexuality. Provázelo mě do začátku vědomé práce s tělem. Zdravé prožívání sexuality v sobě skrývá radost a spoustu energie. Škoda, že mi hledání trvalo tak dlouho. Objevování posvátné sexuality a prohlubování a čištění vztahu.
Rodičovství: Roční čekání na početí a letmá zkušenost s centrem umělého oplodnění. Ne zcela povedený porod našich dcer. Náročné období s dvojčaty a změnami práce. Hledání sebe sama. Těhotenství a porod v duchu maorské tradice a lotosového porodu. Byl jsem první, kdo se dotkl našeho syna a bylo to nezapomenutelné. Táta na plný úvazek.
Ekonomie a management: v každodenním životě se zvrtávají jako spousta dalších věcí. Zajímá mě finanční nezávislost a (ne) smysluplnost ekonomických ukazatelů.
Permakultura: konečně přístup k fungování lidí na Zemi, který mi dává smysl.
Životní změny: Výpověď z „dobrého“ zaměstnání.  Opuštění města a stěhování do přírody. 
Co je pro mě ještě typické? Život v otevřenosti a souladu se svou duší. Nikdy jsem bezmyšlenkovitě nešel s většinou. Než se pro něco rozhodnu, kriticky to zkoumám (ne jen rozumem). Často hledám vlastní cestu, zejména když mi na té oficiálně předkládané nebo většinové něco nesedí. Celý život se vzdělávám a rozvíjím. Obvykle nacházím na věcech a situacích to pozitivní a přicházím s řešeními.
Zamyšlení pro muže:
Konečně jsem sám sebou. Silný, odvážný, něžný, radostný, citlivý, svobodný, vědomý, otevřený,  pravdivý… Vrátil jsem se k podstatě, kterou jsem v průběhu života nesměle oťukával. Rodina, příroda, láska, tělo, dotek, milostné splynutí, duše. A jaké jsou tvé hodnoty? Opravdu v nich máš jasno?
 Srdečně David