Celostní kuchařka pro harmonický vztah

Náš celostní přístup zahrnuje práci na všech úrovních bytí. Věnujeme se fyzickému tělu, emocím, mysli, vztahům a rodové linii, i duši. Nástrojů je mnoho a volíme je podle situace (úprava životosprávy, tělesná cvičení, dechové techniky, masáž, meditace, všímavost, otužování, fyzická práce, překonávání sebe sama, triprocesy, sdílení ze srdce, živly, niterný pláč, tradiční hudební nástroje, access consciousness…).

Věnujeme se harmonizaci vztahu (k sobě, partnerovi nebo dětem), přípravě obou partnerů na početí, společnému prožití těhotenství, porodu a šestinedělí, a radostnému rodičovství.

Na našich přednáškách si můžete udělat obrázek o tom, kdo jsme a jak nahlížíme na početí, těhotenství, porod, celé rodičovství a život vůbec. Přednášky pořádáme u nás doma, ve větších městech (můžete si nás i pozvat) nebo jsou součástí programu některých festivalů (Světový týden respektu k porodu, Evolution, Allfest Litoměřice, Miluj svůj život, apod.)

Víkendové prožitkové kurzy: Poznáváme se, Počínáme, Jsme těhotní, Rodíme, Milujeme se jsou určeny těm z vás, které náš přístup oslovil a kteří na sobě, svém vztahu a vztahu s miminkem chtějí pracovat a zároveň si užívají společnost podobně smýšlejících a prožívajících párů. Z podpory a zkušeností dalších párů budete mít prospěch již na kurzu, ale určitě také po něm.

Pokud upřednostňujete individuální práci vyjdeme vstříc i vašim potřebám. Provádíme jednotlivce a páry významnými životními obdobími. Zaměřit se společně můžeme na výživu, celostní přípravu na početí, harmonické prožití těhotenství, partnerský vztah, předporodní přípravu, těhotenskou masáž nebo rodinné poradenství.

Věříme v přirozenost. To platí o výživových doporučeních, technikách pro práci s tělem a emocemi, prožívání těhotenství i porodní proces. Člověk je zdravý a žije v harmonii pokud jsou vzájemně vylazeny jeho fyzická, emoční, duchovní, rozumová a vztahová (rodová) bytost. Naším cílem je pomoci vám najít vaši osobní a partnerskou harmonii.
Jsme průvodci. To znamená, že vám ukážeme prostředky, naznačíme cestu, zprostředkujeme zkušenost, ale hlavní práce je na vás, tu za vás my ani nikdo jiný neudělá.