Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Jsme těhotní – víkendový kurz

11 září @ 18:00 - 13 září @ 17:00

Víte jak moc ovlivňuje způsob prožití těhotenství a porodu pozdější život vašeho dítěte?

Těhotenství je posvátným obdobím. Jeho společným prožitím prohloubíte váš vztah, dodáte si potřebnou důvěru pro přirozený porod a vyživíte miminko na všech úrovních.
Chcete zažít těhotenské hýčkání? Věříte, že uvolnění je klíčem k úspěšnému přirozenému porodu? Dotýkáte se s partnerem rádi? Užíváte si společně strávený čas? Zajímá vás jak komunikovat s dítětem v bříšku? Jak si jako muž vytvořit se svým dítětem hluboký vztah ještě před jeho narozením? Jak být své ženě a dítěti skutečnou oporou v průběhu porodu?
Odpověděli jste alespoň jednou ANO, pak je víkendový kurz “JSME TĚHOTNÍ” pro vás. Inspirováni krásnou přírodou na hranicích národního parku Česko-saské Švýcarsko získáte porozumění a důvěru v moudrost ženského těla pro přirozený porod a nástroje k prohloubení vašeho partnerského vztahu i vztahu s miminkem. Kurz je určen pro těhotné páry nejlépe na přelomu prvního a druhého trimestru.

Zažijte těhotenské hýčkání!
Co si z víkendového kurzu můžete odnést?
Jako rodiče toho pro své děti můžeme udělat mnohem víc, než o čem se běžně mluví!​

Na kurzu k vám promlouváme jako pár k páru, ale je zde prostor k otázkám ženy na ženu i muže na muže. Jsme velice otevření a zeptat se nás můžete na cokoliv. Díky omezenému počtu účastníků prožijeme výhody práce v malé skupině, ale je vždy prostor i k individuálnímu přístupu a práci vám na míru.

V čem je kurz výjimečný? Proč máme jet na "konec světa"?

Víkend strávíte v krásném milém rodinném prostředí, kde se nabaží všechny vaše smysly.  Okouzlí vás příjemný pohled, příjemná vůně, chuť i atmosféra.
Snažíme se žít v duchu permakultury, v souladu s přírodou, a tak se u nás pravděpodobně potkáte pro vás třeba s nevšedními věcmi a postupy, které si pamatujete z dob letních prázdnin u babičky. Nicméně obavy zahoďte stranou a nechte se překvapit 🙂
Okolí je klidné, vesnické, do lesa i středu města je to kousek. Obklopuje nás pár sousedů, louky a lesy. Blízké okolí stojí za kratší či delší procházku, užijete si krásu nedalekého lomu, rybníků, luk, lučního kvítí, drobného ovoce, srnek, dravců, mohutných stromů a v zimě sněhu. Pro zdejší kraj je typická divokost, netknutost, syrovost. Příroda vyzývá k propojení se a napojení se s matičkou zemí.
Cesta k nám může být pro někoho daleká. Nicméně závěrečná hodina jízdy bude plná zatáček, stoupání, klesání, hezkých pohledů i příjemných zastávek. Cestou stojí za návštěvu prodejna Nobilis Tilia a její přilehlá zahrada na Vlčí Hoře, expozice České Švýcarsko v Krásné Lípě, skalní hrad a jeho okolí ve Sloupu v Čechách nebo třeba hrad Bezděz. Budete-li mít chuť se občerstvit, tak doporučujeme pekárnu a jídelnu Martin v České Kamenici, restauraci v Doubici nebo pekárnu v Krásné Lípě.

Co říkají účastníci?

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Zdravíme z Hradce, ještě jednou moc děkujeme za úžasně prožitý víkend. Ceníme si vaší podpory pro toto krásné a zároveň křehké období. Děkujeme za poukázání na důležitost důvěry v sebe, miminko i Život. Dále také za praktické rady a ukázky masáží. V neposlední řadě za vaši pohostinnost a možnost pobýt na krásném místě v přírodě. Ať se vám daří i nadále, jste zdraví a prosperujete!  

Václav a Lenka z Hradce Králové

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Žádné očekávání jsem neměl, nicméně Vámi vytvořená atmosféra, kolektiv a způsob předávání Vašich znalostí, by rozhodně předčilo i ty největší očekávání. Mě asi nejvíc dalo samotné sdílení zkušeností od všech, včetně Mildy a Radunky. Účast na kurzu je investice do budoucna, učený z nebe nespadl a pakliže chtějí páry přijmout miminko do svých světů, aniž by se partneři od sebe sami vzdálili. Musí porozumět potřebám matky a dítěte. Odnesl jsem si zkušenosti jak pečovat o maminku a dítě už v prenatálním období, jakou formu volit a jak navazovat vztah s bábätkom.

Matěj N.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Kurz jsme těhotní ze srdce vřele doporučuji, chcete-li se více propojit se svým partnerem, miminkem, nasát a vnést do těhotenství více chvil mužovy podpory a hýčkání, ani na moment neváhejte. Kurz probíhá v nádherném prostředí krásného domu v panenské přírodě za plápolání ohně, v prostoru plném klidu, harmonie, vůní a pohody. Bude o vás pečováno jako o královny a o krále. Dopřejte si uvolnění, propojení, odpočinek a hloubku.

Dagmar S.
Organizační informace

Termín: 11. – 13. září 2020, v pátek začínáme večeří od 18:00 (program začíná v 19:00) v neděli končíme v 17:00
Místo: Dar života, Mikulášovičky ev. č. 31, Mikulášovice
Cena za pár program: 3 883 Kč (nezajišťujeme pro vás ubytování ani stravu)
Cena za pár pochutnání: 5 445 Kč
(pochutnáte si u nás)
Cena za pár hýčkání: 6 666 Kč
(hýčkáme vás stravou i ubytováním)

Cena je nastavena tak, aby si účast na kurzu mohl dovolit co největší počet párů (více info k cenám a službám).  Po kurzu si budete jisti, že jeho hodnota je větší a že se vám účast na kurzu mnohonásobně vrátí v průběhu těhotenství, při porodu i v dalším životě vašich dětí.
Nemůžete si v tuto chvíli dovolit zaplatit plnou cenu a přitom víte, že na kurzu máte být? Napište nám co umíte a kolik času jste nám ochotní věnovat a nějak se domluvíme, i neodborné práce je tu stále dost.

Naše kurzy jsou z mnoha důvodů abstinentské a nekuřácké. Jestli kouříte cigarety, pijete pravidelně alkohol nebo užíváte rekreační drogy pravděpodobně o účasti na našem kurzu ani neuvažujete. Kdybyste náhodou dočetli popis kurzu až sem, tak vás prosíme, nehlašte se (platí i pro partnery). 

Pro rezervaci místa na kurzu vyplňte závaznou přihlášku a uhraďte nevratnou zálohu 2 000 Kč nebo kurzovné.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na emailu david@darzivota.cz nebo tel. 728 759 299.

Těšíme se na setkání s vámi
Gabriela a David Kovářovi

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Podrobnosti

Zahájení:
11 září @ 18:00
Ukončení:
13 září @ 17:00
Štítky Akce:

Pořadatel

Dar života
Telefon:
+420728759299
Email:
david@darzivota.cz
Webová stránka:
www.darzivota.cz

Místo konání

Mikulášovice
Dar života, Mikulášovičky
Mikulášovice, 40779 Česká republika
Telefon:
728759299
Webová stránka:
www.darzivota.cz