Předporodní příprava na míru

Párová předporodní příprava na míru uzpůsobená přímo vašim potřebám

Předporodní příprava na míru je určena pro nastávající rodiče, kteří chtějí zažít absolutní soukromí, chtějí mít prostor jen pro sebe a chtějí mít naši plnou pozornost. Bude dostatek času na všechny vaše zvídavé dotazy, představy a strachy ohledně vašeho těhotenství, porodu, rodičovství a nadcházejícího života. Řekneme vám všechny podle nás důležité informace, ale stejně tak si budeme povídat o tom, co vás nejvíce zajímá. Budete mít prostor zkoumat sami sebe a hledat své odpovědi. Budete mít naší plnou pozornost a péči. Před vámi nic neskrýváme a žádné téma není pro nás tabu 🙂 Vzhledem k tomu, že jedno naše dítě je stále kojené, poznáte, jak vypadá naše každodenní rodinné soužití. Na vlastní oči se budete moci přesvědčit o tom, že to, co předáváme dál, také sami žijeme. Máte-li i vy děti a nemáte možnost hlídání, můžete přijet celá rodina.

Komu je program určen? Každému kdo:
Jakým tématům se můžeme věnovat?
Foto střípky z kurzu na míru
Kde kurz probíhá a jakou formou?

Kurz probíhá u nás doma v rodinném prostředí, krásné krajině a opravdové přírodě, tak aby přinejmenším naplnil vaše očekávání.

Po večerním seznámení v rámci kterého si i ujasníme vaše potřeby, představy a očekávání se druhý den vydáme na společnou cestu do hlubin vašeho vztahu i každého z vás. Budeme hledat a propouštět nefunkční přesvědčení a vzorce chování a myšlení, abychom vytvořili prostor pro vaši zářivou a láskyplnou budoucnost, kterou ukotvíme v závěrečném rituálu.

Kolik za naši přípravu zaplatíme?

Víkendový kurz na míru stojí 15 151 Kč (1. den začíná příjezdem a večeří v 18 hod., program 2. den je rozdělen do 3 bloků – celkem 8-9 hodin, 3. den zahrnující kratší tématický blok a rituál končí obědem cca ve 14 hod. ). Nečekají vás žádné další výdaje.

Prodloužený kurz na míru vás vyjde na 20 202 Kč (1. den začíná příjezdem a večeří v 18 hod., 2. a 3. den nás čeká 16-18 hodin společné práce, 4. den projdeme společně rituálem a zakončíme ho obědem cca ve 14 hod. ). Nečekají vás žádné další výdaje.

Na kurz je možné případně čerpat příspěvek od vaší zdravotní pojišťovny (dle jejích podmínek podpory předporodních kurzů, případně pohybových aktivit v těhotenství).

Budete-li si po skončení kurzu chtít cokoli ujasnit nebo se na něco doptat, či jen cítit podporu, máte naši plnou online pozornost až do termínu vašeho porodu. Rádi vás ujistíme či podpoříme na vaší cestě.

Budeme muset do porodu ještě na sobě pracovat?

Rozhodně ano. Z kurzu si odnesete tolik, na kolik se do jednotlivých technik a praktik dokážete otevřít. Naučíme vás techniky, které je vhodné provádět až do porodu, proto abyste si na nové návyky navykli a zautomatizovali jste si je do porodu. Každý máme ale svou vlastní cestu a tak jak využijete čas po kurzu je jen na vás. Případně můžete využít naší online podporu do termínu porodu. 

Co nám osobně přinesla intenzivní předporodní příprava?

Dá se říct, že výrazně podpořila naší cestu životního a osobního rozvoje. Dala nám jistotu v tom, jak lze prožít těhotenství a porod ve zdraví, v radosti, lásce a vzájemné blízkosti a dodat tak našemu dítě vše co potřebuje ke svému přirozenému vývoji. A Kája prospívá úžasně i dál.

Proč nabízíme párům možnost individuálního kurzu na míru?

Jsou i lidé, kteří upřednostňují naprosté soukromí a mají své jedinečné potřeby a přání, která není možné naplnit v rámci běžného programu kurzu s dalšími páry. Občas máme takové potřeby také, zatímco jindy si užíváme energii, souhru a dynamiku skupiny. Aby bylo možné vyjít vstříc oběma těmto potřebám, rozhodli jsme se nabídnout jedinečný vám na míru postavený program, ve kterém budete těžit z naší plné pozornosti a podpory.

Kdo vás kurzem provede?

My dva 🙂 Gabriela a David, partneři, manželé, rodiče, milující a respektující lidské bytosti. A možná přijdou se svou trochou do mlýna i naše úžasné děti.

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.