Doporučujeme

Rádi doporučíme skvělá místa, služby a výrobky, které nám udělali radost a které sami užíváme. Třeba udělají radost i vám. Nechte se inspirovat 🙂 A kdyby se vám u nás líbilo budeme rádi, když se zmíníte zase vy o nás ;-).

České Matrace s.r.o.

Krásně se nám spí 🙂 České, ručně šité přírodní matrace z Podkrkonoší, které vám zajistí kvalitní a zdravý spánek bez chemických látek ve vašem lůžku. Přírodní matrace od naší společnosti vám umožní spát v náruči přírody.

Beany

BEANY je ryze česká značka, která se zaměřuje na výrobu sportovní výbavy nejen pro děti a juniory, ale i jejich rodiče. Za zrodem stojíme my rodiče, kteří chceme pro své děti (ostatně jako ve všem) i ve sportu to nejlepší, což je zárukou toho, že naše výrobky splňují ty nejpřísnější požadavky. A hlavně je vyvíjejí s dětmi!

Stromy a život

Jsme malá rodinná firma ze severu naší krásné země, která se zabývá uměleckým zpracováním dřeva více než 17 let. Především jeho speciálním broušením a leštěním, což dává našim výrobkům výjimečnou hladkost a jemnost. Naše výrobky jsou jedinečné ve svém zpracování, kvalitě a kombinaci dřev. Navíc svými originálními tvary dostávají harmonickou ladnost, eleganci a velmi příjemné držení v ruce. Každý výrobek je pečlivě opracován s láskou k přírodě, ke stromům a k životu. Jejich úžasnou, harmonickou i blahodárnou energii pocítíte v každé chvíli při každodenním používání, ale i pouhý pohled na ně vás potěší a zahřeje.

David Sýkora Photography

Chcete krásné fotky a nemáte rádi přílišné chystání? Pak je pro vás David správnou volbou. Chce vidět jeho práci. Kromě FB a instagramu se můžete podívat třeba u nás na webu. Většinu fotek má na svědomí právě David a zvládl je v podstatě při návštěvě.

Scuk.cz

Je libo nakupovat ovoce, zeleninu, maso, mléčné i nemléčné výrobky, pečivo přímo od menších českých pěstitelů a výrobců. Pak je pro vás Scuk.cz to správné místo. Ať už se přidáte k nejbližší nákupní skupině nebo si začnete organizovat svou.