Harmonizace života nejen před početím

22-ti denní online program
Harmonizace života nejen před početím

Věříte, že život může být harmonický? Že stojí za to rozšiřovat si obzory a rozvíjet se? Že každý máme zodpovědnost za svůj život? My ano! Každý den nám přináší nové vhledy týkající se nás samotných i fungování světa jako takového. Cesta k harmonii vede podle nás přes poznání sebe sama a to je umění, kterému naše společnost nevěnuje prakticky žádnou pozornost.

V rámci online programu se budeme snažit narušit vaše běžné vnímání života a světa, a následně vytvořit prostor pro objevení vašeho skutečného života a tím i harmonie.

V programu najdete to nejlepší, co jsme na naší cestě objevili a prožili. Je možné říct, že se v rámci jednotlivých témat jedná o jakousi ochutnávku, ale program umožňuje jít velmi hluboko, a i lidem, kteří se rozvíjí řadu let, rozšiřuje obzory. Záleží jen na vás, jak hluboko a daleko se dostanete. Vybírali jsme ze stovek hodin kurzů a workshopů, nesčetně přednášek, knih a zážitků, a ty jsme „smrskli“ do časově přitažlivé podoby. I tak můžete díky programu změnit svůj život právě teď.

Každou vteřinu máme k dispozici jen jednou, tak ji využijme.
Komu je program určen? Každému kdo:
Je program zaměřený na řešení dlouhého čekání na početí?

Ačkoliv se tématu přeměny „neplodnosti“ v plodnost úspěšně věnujeme není program zaměřen přímo tímto směrem. Avšak v kombinaci s osobní konzultací a prací s tělem může být skvělou podporou na vaší cestě za rodičovstvím.

Nejvhodnější je kombinace s individuálním pobytem u nás.

Jak bude program probíhat?

Čeká vás úvodní přípravná lekce, která vás nasměruje a namotivuje k práci na sobě. Následně obdržíte každý druhý den do emailu odkaz na tematickou lekci obsahující video, meditaci, doplňující text a odkazy na další zajímavé zdroje.

Lekci je možné rozdělit do dvou dnů nebo jí projít dva dny po sobě a pozorovat rozdíly v jejím vnímání. Každá lekce nabízí i možnost jít v tématu více do hloubky. Které oblasti budete věnovat kolik pozornosti je jen na vás. Záleží v jakém stavu je váš život nyní a kam ho chcete posunout. Pro začátek, ale věnujte každé oblasti, alespoň hodinu (každý ze dvou dnů tématu po půl hodině).

V rámci kurzu máte možnost využít 1 hodinovou online konzultaci.

Jakým oblastem života se budeme věnovat?

K našim životům přistupujeme celostně a stejně jsme tvořili také celý kurz. Harmonický život vychází z rovnováhy mezi tělem, emocemi, duší, duchem a prostředím, do kterého řadíme vztahy, životní prostředí, společenské uspořádání a další. Z naší zkušenosti a praxe víme, že jednotlivé oblasti života by se měly vzájemně podporovat. Najděte svou vlastní rovnováhu mezi jednotlivými oblastmi a žijte svůj život svobodně a plně.

Věnujte si alespoň půl hodiny denně!

Už vás slyšíme: „Půl hodinu denně? Dělají si pr..l? Kde jí mám vzít? Aby měla vaše účast v programu smysl, slibte si, že si na něj vyčleníte alespoň půl hodiny každý den. Na každou lekci máte 2 dny. S prací na sobě je to ale trochu jako s ženským orgasmem. Dá se stihnout za pár minut, ale když mu věnujete čas, je o něčem jiném.

Přestože je program poměrně stručný a trvá jen 22 dní, budete z něj čerpat celý život. K jednotlivým lekcím se můžete kdykoliv vrátit. My doporučujeme, abyste to dělali pravidelně. Program poroste spolu s vámi. A vy tak budete moci vnímat ten obrovský posun, který ve vašem životě už probíhá.

S účastníky programu se vzájemně obohacujeme a sdílíme své zkušenosti v soukromé facebookové skupině. Podpoříme se tak v případných těžších chvílích a vzájemně si dodáme inspiraci sdílením pokroků v našich životech.

Jaká je hodnota kurzu? Pro každého rozhodně jiná. Záleží na tom, co už máte za sebou, jak moc se do kurzu a sama sebe ponoříte. Cena je nastavena tak, aby si kurz mohl dovolit opravdu každý a jedná se o zlomek částky, kterou jsme do svého rozvoje investovali my. Na konci kurzu bude možnost vyvážit energie, podle přínosu kurzu právě pro vás.

Kdyby pro vás přesto byl kurz nedostupný a vy jste cítili, že si programem máte projít, napište nám svou představu a domluvíme se.

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Program jsme vytvořili my, Gabriela a David Kovářovi

V životě zažíváme harmonii a plynutí, jaké jsme si nedokázali ani představit. Rádi se o něj s vámi podělíme a věříme, že něco z něj vám i předáme.

Ale každý máme svou cestu a tak vám tu vaší můžeme jen trochu zkrátit a postrčit vás správným směrem, zbytek bude na vás. Z programu si odnesete tolik, kolik mu sami dáte.

My programu věříme a tak budete mít na konci možnost říct si o případné vyrovnání energií, pokud program nepřinese to, co má. Programem Vás provede David s podporou a přispěním Gabči.

Jak jsme se k vytvoření programu dostali?

Žili jsme docela běžný, pro podstatnou část lidí téměř vytoužený život a okolí nás vnímalo, jako ukázkový pár. Byli jsme zamilovaní, zdraví a vlastně nás nic netížilo. Jako vysokoškoláci, kteří se v zaměstnaneckém poměru pracovně věnovali tomu, co je v mládí bavilo, jsme měli dva mírně nadprůměrné příjmy. Shodou životních okolností jsme si pořídili vlastní větší byt v Praze, kde jsme se narodili, a nebyli jsme ani po uši zadlužení. Z našich rodin jsme byli naučení šetrnosti, takže jsme nijak nerozhazovali, ale ani jsme nestrádali a zažívali spousty krásných chvil. Pak se nám nějakou dobu nedařilo počít, což byl signál, že všechno není úplně v pořádku, ale nevnímali jsme ho tak jako by tomu bylo dnes. Jistá nespokojenost se v našich životech objevila, ale považovali jsme ji za více méně přirozenou součást života. Po návštěvě centra umělého oplodnění a podstoupení základních vyšetření jsme se po vlastním rozboru výsledků rozhodli, že žádnou léčbu nepodstoupíme. Určité nedostatky byly nalezeny u obou z nás, ale měli jsme pocit, že je můžeme zvládnout. Provedli jsme určité změny v životosprávě a asi po třech měsících jsme počali.
Teď trochu přeskočím. Tenhle příběh tady není důležitý. Zhruba rok po narození našich úžasných dcer jsme byli oba na dně (mohlo být samozřejmě mnohem hůře) a náš vztah byl na rozvod. Ano mohli jsme si říct, že stačí něco přetrpět a bude zase lépe, ale nevěřili jsme, že je to jediná a správná cesta… Začali jsme na sobě a našem vztahu pracovat. Stálo to opravdu hodně peněz a času. Bylo to částečně i na úkor našich dětí, ale několik víkendů a jednou dokonce 9 dní strávených bez nich nám pomohlo se zorientovat a najít směr a i díky tomu jsme pak mohli být více „s nimi“. Podařilo se nám znovu počít a vše už bylo úplně jinak. Přesto jsme byli stále na začátku cesty. Bylo potřeba přepsat zážitky z předchozího těhotenství i porodu a odstranit spoustu dalších zranění a nevědomých vzorců chování. Následovali další téměř 3 roky zkoumání a poznávání nás samých i sebe navzájem, které vyvrcholilo nejzoufalejším obdobím našeho života, které nám ale přineslo i ten největší dar. Uvědomili jsme si, co je pro každého z nás opravdu důležité a že se v tom vzájemně podporujeme. Náš život se převrátil vzhůru nohama, abychom ho mohli přeskládat do podoby, která nám vyhovuje. Dnes víme, že jsme nežili naše životy ale to, co nasálo naše podvědomí z našeho okolí. Nikdo nás neučil to zpochybnit a hledat uvnitř sebe. Tuhle možnost vám nabízíme v programu. Víc o našem životě i nás samotných si můžete přečíst zde.