Harmonizace života nejen před početím

22-ti denní online program
Harmonizace života nejen před početím

Každý harmonii v životě vnímáme jinak a proto, i když nabízíme naši představu harmonie v životě, najděte si pomocí technik uvedených v programu svojí cestu a svojí rovnováhu.
V programu najdete to nejlepší, co jsme na naší cestě objevili a prožili. Vybírali jsme ze stovek hodin kurzů a workshopů, nesčetně přednášek, knih a zážitků, abychom vám nabídli možnost změnit váš život právě teď.

22-ti denní (týdenní nebo roční, záleží jen na vás ;-)) online program Harmonizace života nejen před početím nenabízí žádnou omáčku. V jednotlivých tématech jdeme rovnou k věci. Budete se pravděpodobně cítit pobouření a rozhořčení. Naším cílem je proniknout do podvědomých programů, které vedou váš život jinam než si přejete a narušit je. Proto je to skvělé! Přivítejte ten pocit a využijte energii s ním spojenou k uskutečnění potřebných změn.

Každou vteřinu máme k dispozici jen jednou, tak ji využijme.
Komu je program určen? Každému kdo:
Jak bude program probíhat?

Po obecnějším úvodu obdržíte každý druhý den do emailu odkaz na video, ve kterém se budeme věnovat jedné oblasti. V životě to funguje tak, že pokud něčemu věnujeme pozornost, tak to sílí. Když se společně zaměříme na harmonii ve vašem životě, dojde k jejímu posílení. Které oblasti budete věnovat v konečném důsledku kolik pozornosti je na vás. Záleží v jakém stavu je váš život nyní a kam ho chcete posunout. Pro začátek, ale věnujte každé oblasti, alespoň hodinu (každý ze dvou dnů tématu po půl hodině).

Jakým oblastem života se budeme věnovat?
Věnujte si alespoň půl hodiny denně!

Už vás slyšíme: “Půl hodinu denně? Dělají si pr..l? Kde jí mám vzít? Aby měla vaše účast v programu smysl, slibte si, že si na něj vyčleníte alespoň půl hodiny každý den. Na každou lekci máte 2 dny. S prací na sobě je to ale trochu jako s ženským orgasmem. Dá se stihnout za pár minut, ale když mu věnujete čas, je o něčem jiném.

Ačkoliv je program velice stručný a trvá jen 22 dní, budete z něj čerpat celý život. K jednotlivým lekcím se můžete kdykoliv vrátit. My doporučujeme, abyste to dělali pravidelně. Program poroste spolu s vámi. A vy tak budete moci vnímat ten obrovský posun, který ve vašem životě už probíhá. Krátká videa na dané téma jsou doplněna těmi nejlepšími zdroji, které jsme objevili. Takže, pokud budete potřebovat předtím, než se pustíte do změny vlastního života přesvědčování, můžete si ho dopřát dle libosti. Pokud se, ale rozhodnete pro změnu, není to potřeba.

S účastníky programu se vzájemně obohacujeme a sdílíme své zkušenosti v soukromé facebookové skupině. Podpoříme se tak v případných těžších chvílích a vzájemně si dodáme inspiraci sdílením pokroků v našich životech.

Už jste si dovolili v životě něco, na co jste si říkali, že nemáte?

Jaká je hodnota kurzu? Pro každého rozhodně jiná. Záleží na tom, co už máte za sebou, jak moc se do kurzu a sama sebe ponoříte a rozhodně i na tom kolik vyděláváte. Co kdybychom vám řekli, že jsme do svého rozvoje investovali nejméně 666 666 Kč? Budeme po vás takovou částku chtít? Ne! Ale zkuste si představit, že byste do svého rozvoje vložili tolik.  Ale stejně jako jiné sumy peněz je to jen číslo. Víc se tomu budeme věnovat v programu. Život je lepší nebrat tak vážně a přistupovat k němu hravě a radostněUmíte to?

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.
Program jsme vytvořili my, Gabriela a David Kovářovi

V životě zažíváme harmonii a plynutí, jaké jsme si nedokázali ani představit. Rádi se o něj s vámi podělíme a věříme, že něco z něj vám i předáme.

Ale každý máme svou cestu a tak vám tu vaší můžeme jen trochu zkrátit a postrčit vás správným směrem, zbytek bude na vás. Z programu si odnesete tolik, kolik mu sami dáte.

My programu věříme a tak budete mít na konci možnost říct si o případné vyrovnání energií, pokud program nepřinese to, co má. Programem Vás provede David s podporou a přispěním Gabči.

Jak jsme se k vytvoření programu dostali?

Žili jsme docela běžný, pro podstatnou část lidí téměř vytoužený život a okolí nás vnímalo, jako ukázkový pár. Byli jsme zamilovaní, zdraví a vlastně nás nic netížilo. Jako vysokoškoláci, kteří se v zaměstnaneckém poměru pracovně věnovali tomu, co je v mládí bavilo, jsme měli dva mírně nadprůměrné příjmy. Shodou životních okolností jsme si pořídili vlastní větší byt v Praze, kde jsme se narodili, a nebyli jsme ani po uši zadlužení. Z našich rodin jsme byli naučení šetrnosti, takže jsme nijak nerozhazovali, ale ani jsme nestrádali a zažívali spousty krásných chvil. Pak se nám nějakou dobu nedařilo počít, což byl signál, že všechno není úplně v pořádku, ale nevnímali jsme ho tak jako by tomu bylo dnes. Jistá nespokojenost se v našich životech objevila, ale považovali jsme ji za více méně přirozenou součást života. Po návštěvě centra umělého oplodnění a podstoupení základních vyšetření jsme se po vlastním rozboru výsledků rozhodli, že žádnou léčbu nepodstoupíme. Určité nedostatky byli nalezeny u obou z nás, ale měli jsme pocit, že je můžeme zvládnout. Provedli jsme určité změny v životosprávě a asi po třech měsících jsme počali.
Teď trochu přeskočím. Tenhle příběh tady není důležitý. Zhruba rok po narození našich úžasných dcer jsme byli oba na dně (mohlo být samozřejmě mnohem hůře) a náš vztah byl na rozvod. Ano mohli jsme si říct, že stačí něco přetrpět a bude zase lépe, ale nevěřili jsme, že je to jediná a správná cesta… Začali jsme na sobě a našem vztahu pracovat. Stálo to opravdu hodně peněz a času. Bylo to částečně i na úkor našich dětí, ale několik víkendů a jednou dokonce 9 dní strávených bez nich nám pomohlo se zorientovat a najít směr a i díky tomu jsme pak mohli být více “s nimi”. Podařilo se nám znovu počít a vše už bylo úplně jinak. Přesto jsme byli stále na začátku cesty. Bylo potřeba přepsat zážitky z předchozího těhotenství i porodu a odstranit spoustu dalších zranění a nevědomých vzorců chování. Následovali další téměř 3 roky zkoumání a poznávání nás samých i sebe navzájem, které vyvrcholilo nejzoufalejším obdobím našeho života, které nám ale přineslo i ten největší dar. Uvědomili jsme si, co je pro každého z nás opravdu důležité a že se v tom vzájemně podporujeme. Náš život se převrátil vzhůru nohama, abychom ho mohli přeskládat do podoby, která nám vyhovuje. Dnes víme, že jsme nežili naše životy ale to, co nasálo naše podvědomí z našeho okolí. Nikdo nás neučil to zpochybnit a hledat uvnitř sebe. Tuhle možnost vám nabízíme v programu. Víc o našem životě i nás samotných si můžete přečíst zde.