Načítám Akce

« Všechny Akce

Společná cesta těhotenstvím – workshop

25 října @ 10:00 - 18:00

Víte jak moc ovlivňuje způsob prožití těhotenství a porodu pozdější život vašeho dítěte?

Těhotenství je posvátným obdobím. Jeho společným prožitím prohloubíte váš vztah, dodáte si potřebnou důvěru pro přirozený porod a vyživíte miminko na všech úrovních.
Chcete zažívat s partnerem větší blízkost?  Dotýkáte se s partnerem rádi? Užíváte si společně strávený čas? Zajímá vás jak komunikovat s dítětem v bříšku? Jak si jako muž vytvořit se svým dítětem hluboký vztah ještě před jeho narozením? Jak být své ženě a dítěti skutečnou oporou v průběhu porodu?

Odpověděli jste alespoň jednou ANO? Pak jsou přednáška a workshop “Společná cesta těhotenstvím” právě pro vás!

Inspirováni tradičním přístupem maorských rodin nebo zkušených porodních babiček a moderními vědeckými poznatky propagovanými např. Dr. Michelem Odentem či Dr. Davidem Chamberlainem jsme pro vás připravili jedinečný program večerní teoretické přednášky a celodenního workshopu. Program je určen pro těhotné páry nejlépe na přelomu prvního a druhého trimestru. Pro starší děti můžeme zajistit hlídání v místě konání přednášky a workshopu.

Co se na workshopu naučíte?
Jako rodiče toho pro své děti můžeme udělat mnohem víc, než o čem se běžně mluví!​

Na přednášce i workshopu k vám promlouváme jako pár k páru a sdílíme zkušenosti ženy i muže. Jsme velice otevření a zeptat se nás můžete na cokoliv.

V čem je náš přístup výjimečný?
Co říkají účastníci našich akcí?

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Zdravíme z Hradce, ještě jednou moc děkujeme za úžasně prožitý víkend. Ceníme si vaší podpory pro toto krásné a zároveň křehké období. Děkujeme za poukázání na důležitost důvěry v sebe, miminko i Život. Dále také za praktické rady a ukázky masáží. V neposlední řadě za vaši pohostinnost a možnost pobýt na krásném místě v přírodě. Ať se vám daří i nadále, jste zdraví a prosperujete!  

Václav a Lenka z Hradce Králové

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Žádné očekávání jsem neměl, nicméně Vámi vytvořená atmosféra, kolektiv a způsob předávání Vašich znalostí, by rozhodně předčilo i ty největší očekávání. Mě asi nejvíc dalo samotné sdílení zkušeností od všech, včetně Mildy a Radunky. Účast na kurzu je investice do budoucna, učený z nebe nespadl a pakliže chtějí páry přijmout miminko do svých světů, aniž by se partneři od sebe sami vzdálili. Musí porozumět potřebám matky a dítěte. Odnesl jsem si zkušenosti jak pečovat o maminku a dítě už v prenatálním období, jakou formu volit a jak navazovat vztah s bábätkom.

Matěj N.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Kurz jsme těhotní ze srdce vřele doporučuji, chcete-li se více propojit se svým partnerem, miminkem, nasát a vnést do těhotenství více chvil mužovy podpory a hýčkání, ani na moment neváhejte. Kurz probíhá v nádherném prostředí krásného domu v panenské přírodě za plápolání ohně, v prostoru plném klidu, harmonie, vůní a pohody. Bude o vás pečováno jako o královny a o krále. Dopřejte si uvolnění, propojení, odpočinek a hloubku.

Dagmar S.
Místo konání

Přednáška i workshop proběhnou v krásném prostředí Rodinného a komunitního centra Jablíčkov v Malešicích na Praze 10.

Máte starší děti?

Na přednášce je hlídání dětí zajištěno v rámci programu MPSV bezplatně, v rámci workshopu potřebujeme pokrýt náklady na pronájem prostoru a odměnu pro opatrovatele dětí. Zájem o hlídání uveďte v závazné přihlášce. Uvedená cena je za jedno dítě a je to maximální možná cena. V závislosti na počtu hlídaných dětí se ji budeme snažit snížit. Zájem o hlídání potřebujeme vědět dopředu, abychom případně neblokovali hernu jiným aktivitám.

Jak si zajistit místo?

Pro rezervaci místa na workshopu vyplňte závaznou přihlášku a uhraďte nevratnou zálohu 1 000 Kč nebo celé kurzovné.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na emailu david@darzivota.cz nebo tel. 728 759 299.

Těšíme se na setkání s vámi
Gabriela a David Kovářovi

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Podrobnosti

Datum:
25 října
Čas:
10:00 - 18:00
Štítky Akce:

Pořadatel

Dar života
Telefon:
+420728759299
Email:
david@darzivota.cz
Webová stránka:
www.darzivota.cz

Místo konání

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov
Počernická 524/64
Praha, 10000
Webová stránka:
https://www.jablickov.cz