Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

Společná cesta těhotenstvím – workshop

25. 10. 2020 @ 10:00 - 18:00

Víte jak moc ovlivňuje způsob prožití těhotenství a porodu pozdější život vašeho dítěte?

Těhotenství je posvátným obdobím. Jeho společným prožitím prohloubíte váš vztah, dodáte si potřebnou důvěru pro přirozený porod a vyživíte miminko na všech úrovních.
Chcete zažívat s partnerem větší blízkost?  Dotýkáte se s partnerem rádi? Užíváte si společně strávený čas? Zajímá vás jak komunikovat s dítětem v bříšku? Jak si jako muž vytvořit se svým dítětem hluboký vztah ještě před jeho narozením? Jak být své ženě a dítěti skutečnou oporou v průběhu porodu?

Odpověděli jste alespoň jednou ANO? Pak jsou přednáška a workshop „Společná cesta těhotenstvím“ právě pro vás!

Inspirováni tradičním přístupem maorských rodin nebo zkušených porodních babiček a moderními vědeckými poznatky propagovanými např. Dr. Michelem Odentem či Dr. Davidem Chamberlainem jsme pro vás připravili jedinečný program večerní teoretické přednášky a celodenního workshopu. Program je určen pro těhotné páry nejlépe na přelomu prvního a druhého trimestru. Pro starší děti můžeme zajistit hlídání v místě konání přednášky a workshopu.

Co se na workshopu naučíte?
Jako rodiče toho pro své děti můžeme udělat mnohem víc, než o čem se běžně mluví!​

Na přednášce i workshopu k vám promlouváme jako pár k páru a sdílíme zkušenosti ženy i muže. Jsme velice otevření a zeptat se nás můžete na cokoliv.

V čem je náš přístup výjimečný?
Co říkají účastníci našich akcí?

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Víkend u vás pro mě byl fajn a osvěžující. Bylo moc hezké se setkat s někým kdo má nějaké zkušenosti a nabízí je, aniž by je vnucoval. Byli jste oba moc příjemní. Pro mě osobně byly 2 dny povídání si na téma těhotenství náročnější tím, že to byl takový skok skoro z nuly na 100% a ještě chvíli po skončení kurzu jsem to musel vstřebávat. Váš kurz bych určitě lidem ve svém okolí doporučil. Pro mě jako muže bylo nejdůležitější, že jsem dostal impulz a viděl jsem vzor toho, že i já jsem důležitý už i během těhotenství a dalo mi to šanci se lépe do celého procesu zaintegrovat a najít si v něm své místo. Nedovedu říct, čím bych daný kurz vylepšil nebo co by mělo být jinak. Informace z vašeho kurzu jsem využil, upravil a doplnil je o další informace z dalších kurzů, tak aby nám co nejlépe fungovaly.

Jirka

Poznáváme se víkendový prožitkový kurz

Se ženou jsme kurz Poznáváme se absolvovali nedávno a mohu jedině doporučit. Krásné a přijímací prostředí a také vzhled do fungování jedné moc prima rodiny.

Daniel

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Na kurzu jsme se všeobecně cítili moc hezky. Oceňujeme váš individuální a flexibilní přístup, tedy to, že jsme měli dost prostoru společně hovořit o tématech, která jsme cítili potřebu řešit. Navíc nám udělalo radost, že jste se tolik snažili nám vyjít vstříc v jídle, které bylo moc moc dobré. A vůbec celkově jsme se u vás cítili velmi hezky, asi spíš jako na návštěvě než na kurzu. Vlastně je to takové něčím silnější, když si lidi na kurz pozvete přímo k vám domů. Moc příjemný byl i čas strávený se všemi vašimi dětmi během jídla - člověk vidí přímé reakce a ví tak, že všechno co říkáte nejsou jen poučky vyčtené z knih, ale že ten život takhle vážně žijete.
Mně se líbilo, že jste mi kromě odpovědí na asi tisíc mých dotazů také dokázali předat možnosti, jak být jako muž tak nějak aktivní součástí toho všeho. Nebýt jen ten, kdo dítě zplodil a dál se o něj bude zajímat až za několik let, když ho bude třeba chtít učit jezdit na kole nebo tak něco. Myslím, že mužům všeobecně chybí jakékoliv informace a všeobecně berou tohle období jako něco, co se jich netýká.
Už jsme poprvé vyzkoušeli těhotenskou masáž. Sice jsem u toho koukal do zápisníku, ale kupodivu mi toho v hlavě
zůstalo docela dost. Tak rychle opakovat, než to stačím zapomenout. Masáž byla pro nás oba moc příjemná a asi začínám chápat podstatu proč je vhodné jí praktikovat... sblížení mezi sebou navzájem, propojení se s naším potomkem a taky společné zastavení, které se nám v naší kultuře asi hodí o dost víc než maorům.

Monika a Honza

Jsme těhotní – víkendový prožitkový kurz

Víkend by se pro mě dal shrnout slovy Podpora, Porozumění a Pohostinnost. Velmi jsem ocenil citlivý přístup Davida a Gabči ve smyslu - Neříkáme vám, jaká cesta je správná, nasloucháme a pouze dáváme doporučení.

Pavel

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Zdravíme z Hradce, ještě jednou moc děkujeme za úžasně prožitý víkend. Ceníme si vaší podpory pro toto krásné a zároveň křehké období. Děkujeme za poukázání na důležitost důvěry v sebe, miminko i Život. Dále také za praktické rady a ukázky masáží. V neposlední řadě za vaši pohostinnost a možnost pobýt na krásném místě v přírodě. Ať se vám daří i nadále, jste zdraví a prosperujete!  

Václav a Lenka z Hradce Králové

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Žádné očekávání jsem neměl, nicméně Vámi vytvořená atmosféra, kolektiv a způsob předávání Vašich znalostí, by rozhodně předčilo i ty největší očekávání. Mě asi nejvíc dalo samotné sdílení zkušeností od všech, včetně Mildy a Radunky. Účast na kurzu je investice do budoucna, učený z nebe nespadl a pakliže chtějí páry přijmout miminko do svých světů, aniž by se partneři od sebe sami vzdálili. Musí porozumět potřebám matky a dítěte. Odnesl jsem si zkušenosti jak pečovat o maminku a dítě už v prenatálním období, jakou formu volit a jak navazovat vztah s bábätkom.

Matěj N.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Kurz jsme těhotní ze srdce vřele doporučuji, chcete-li se více propojit se svým partnerem, miminkem, nasát a vnést do těhotenství více chvil mužovy podpory a hýčkání, ani na moment neváhejte. Kurz probíhá v nádherném prostředí krásného domu v panenské přírodě za plápolání ohně, v prostoru plném klidu, harmonie, vůní a pohody. Bude o vás pečováno jako o královny a o krále. Dopřejte si uvolnění, propojení, odpočinek a hloubku.

Dagmar S.
Místo konání

Přednáška i workshop proběhnou v krásném prostředí Rodinného a komunitního centra Jablíčkov v Malešicích na Praze 10.

Máte starší děti?

Na přednášce je hlídání dětí zajištěno v rámci programu MPSV bezplatně, v rámci workshopu potřebujeme pokrýt náklady na pronájem prostoru a odměnu pro opatrovatele dětí. Zájem o hlídání uveďte v závazné přihlášce. Uvedená cena je za jedno dítě a je to maximální možná cena. V závislosti na počtu hlídaných dětí se ji budeme snažit snížit. Zájem o hlídání potřebujeme vědět dopředu, abychom případně neblokovali hernu jiným aktivitám.

Jak si zajistit místo?

Pro rezervaci místa na workshopu vyplňte závaznou přihlášku a uhraďte nevratnou zálohu 1 000 Kč nebo celé kurzovné.

V případě jakýchkoliv dotazů jsme vám k dispozici na emailu david@darzivota.cz nebo tel. 728 759 299.

Těšíme se na setkání s vámi
Gabriela a David Kovářovi

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Podrobnosti

Datum:
25. 10. 2020
Čas:
10:00 - 18:00
Štítky Akce:

Pořadatel

Dar života
Telefon:
+420728759299
E-mail:
david@darzivota.cz
View Pořadatel Website

Místo konání

Rodinné a komunitní centrum Jablíčkov
Počernická 524/64
Praha, 10000
View Místo konání Website