Pronájem domu

Pronajmi si náš dům
Chceš léto strávit mimo město? V krásné přírodě s rodinou nebo přáteli?

Aktuální životní situace nás dovedla k myšlence pronajímat od května do konce září náš krásný dům s ekologickými a permakulturními prvky nacházející se na hranicích CHKO Labské Pískovce a blízko NP Česko-saské Švýcarsko.

K dispozici je kuchyně, koupelna, pilinová toaleta, jídelna s možností přespání, 3 samostatné ložnice, dětský pokoj s možností přespání a společenský sál s možností přespání, Wi-fi. Celková kapacita je 10-15 osob.

Cena se liší podle délky pronájmu. Delší pronájem na stejný termín má přednost.

Víkend 7 000 Kč
Týden 14 000 Kč
Měsíc 40 000 Kč
2 a více měsíců 30 000 Kč/měsíc.

Jak to u nás vypadá?

Fotky a videa jsou z našich kurzů. Přijedete-li na kratší pobyt v menším počtu nachystáme vám dva pokoje v tomto duchu. Bude-li vás více nebo pokud zůstanete déle než měsíc, přivezte si, prosím, vlastní povlečení a nečekejte nachystané pokoje.

Rozhlédněte se po okolí

Okolí je klidné, vesnické, do lesa i středu města je to kousek. Obklopuje nás pár sousedů, louky a lesy. Blízké okolí stojí za kratší či delší procházku, užijete si krásu nedalekého zatopeného lomu, pohodu přírodního koupaliště, rybníků, luk, lučního kvítí, drobného ovoce, srnek, dravců nebo mohutných stromů. Ve vzdálenějším okolí stojí za výlet mnoho cílů v národním parku (pěšky nebo na kole), Šluknovský zámek, Karlovo údolí, Rumburská Loreta, nejsevernější bod ČR za ovcí Severní, Pravěký park v Sebnitz nebo vodní svět v Bad Schandau.

Dary naší zahrady a okolní přírody
Jak se k nám dostanete?

Cesta k nám může být pro někoho daleká. Dům se nachází ve Šluknovském výběžku, nejsevernějším cípu České republiky, v obci Mikulášovice.

Závěrečná hodina jízdy bude plná zatáček, stoupání, klesání, hezkých pohledů i příjemných zastávek. Cestou stojí za návštěvu prodejna Nobilis Tilia a její přilehlá zahrada na Vlčí Hoře, expozice České Švýcarsko v Krásné Lípě, skalní hrad a jeho okolí ve Sloupu v Čechách nebo třeba hrad Bezděz. Budete-li mít chuť se občerstvit, tak doporučujeme pekárnu Martin v České Kamenici, usedlost Na Stodolci v Chřibské, Starou hospodu v Doubici nebo pekárnu u Šedivých  nebo čokoládovnu v Krásné Lípě.

Z různých koutů naší vlasti sem vedou rozličné cesty, někdy přes Německo, jindy přes Polsko. Při cestě z Prahy dostanete většinou na výběr ze 3 časově podobně náročných tras. Do Mikulášovic se pohodlně dostanete i vlakem.