Individuální konzultace

Individuální konzultace

Potřebujete individuální přístup a individuální pobyt pro vás není to pravé.

Poskytujeme také konzultace a to jak u nás, u vás nebo online (telefonicky, přes Whatsup, Skype nebo Google meet).

Konzultace může být jen pro vás, ale jedná-li se o společné téma, doporučujeme projít jí společně s partnerem.

K životu a konzultacím přistupujeme celostně. Náš přístup zahrnuje práci na všech úrovních bytí. Věnujeme se fyzickému tělu, emocím, mysli, vztahům a rodové linii, i duši. Nástrojů je mnoho a volíme je podle situace (základem je vždy naslouchání, pak je možné přistoupit k úpravě životosprávy, tělesným cvičení, dechovým technikám, masáži, meditaci, všímavosti, otužování, radikální upřímnosti, triprocesům, sdílení ze srdce, práci s živly, niterné pláči, tanci, tradičním hudebním nástrojům, zpěvu nebo třeba k access consciousness).

V závislosti na tématu, které zrovna řešíte, a jeho hloubce zvolíme vhodný postup. Někdy pomůže jediná konzultace, jindy bude vhodné potkat se opakovaně. Vše domluvíme na úvodní konzultaci. Pokud bychom si s Vámi nevěděli rady, víme kam Vás předat dál.

Výjimečné je u nás i to, že si vždy můžete vybrat zda vás k danému tématu zajímá pohled ženy, muže nebo obou.

Vztah a rodičovství jako cesta osobního rozvoje
Obvyklá témata konzultací:
Cena konzultace

Naše práce je pro nás posláním. Proto se snažíme, aby naše služby byly dostupné všem.

Obvyklá cena konzultace je stanovena rozpětím, v jehož rámci volíte dle svých finančních možností a spokojenosti s poskytnutou službou. K této ceně připočítáme případné náklady (éterické oleje, vykuřovadla, oleje apod.).

Základní cenové rozpěti:

Konzultace s Gabrielou nebo Davidem: 300 – 1 500 Kč/hod

Konzultace s oběma z nás současně: 650 – 3 000 Kč/hod

Konzultace u klienta doma: základní cenové rozpětí + cestovné 8 kč/km

Nevyhovuje-li vám obvyklé cenové rozpětí, ale přesto věříte, že byste měli konzultací s námi projít, ozvěte se a najdeme společné řešení. Věříme, že náš přístup oceníte. Snažíme se jím částečně upozorňovat na zvláštní způsob finančního odměňování v naší společnosti. Ten se odráží i v oblasti péče o těhotné ženy, kterou lze označit za tržně pokřivenou. Mimo oblast zdravotnictví (lékaři nebo lékař a sestra) se jí totiž snad nikdy nevěnují oba partneři a tak podstatnější část příjmů rodiny je vždy vytvářena jinde.

Podpořit náš přístup a dostupnost našich služeb můžete i jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem na účet číslo 670100-2208111307/6210.

Jak se objednat a o co vás před konzultací požádáme?

Objednat se můžete zavoláním na kterékoli z uvedených čísel, případně již konkrétně k Davidovi či Gabriele nebo přes FB messenger Darzivota.

Kontakt na Davida 728 759 299, kontakt na Gabrielu 607 583 534,

Před první konzultací bychom vás chtěli požádat o vyplnění vstupního dotazníku, který slouží k naší přípravě na společné setkání a ušetří nám společně strávený čas.

Vzhledem k tomu, že jsme nekuřácká rodina a vůně cigaret nám není příjemná, žádáme vás, abyste alespoň 30 min. před konzultací již nekouřili. Děkujeme vám za pochopení.

Těšíme se na setkání s vámi. Gabriela a David

Ceny pro specificky zaměřené konzultace:

Doteková terapie trvá individuálně na základě vzájemné domluvy, cena za 10 min. se pohybuje v rozmezí 80 – 250 Kč, při přítomnosti nás obou je cenové rozpětí za 10 min. 160 – 500 Kč .

Access Bars a tělesné procesy: terapie trvá individuálně cca 45-80 min. Odlišnost doby terapie nijak nesouvisí s její kvalitou či celkovými účinky. Cena terapie dospělých je 700 Kč, dětí 400 Kč. Doba terapie u dětí je často mnohem kratší.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Víkend u vás pro mě byl fajn a osvěžující. Bylo moc hezké se setkat s někým kdo má nějaké zkušenosti a nabízí je, aniž by je vnucoval. Byli jste oba moc příjemní. Pro mě osobně byly 2 dny povídání si na téma těhotenství náročnější tím, že to byl takový skok skoro z nuly na 100% a ještě chvíli po skončení kurzu jsem to musel vstřebávat. Váš kurz bych určitě lidem ve svém okolí doporučil. Pro mě jako muže bylo nejdůležitější, že jsem dostal impulz a viděl jsem vzor toho, že i já jsem důležitý už i během těhotenství a dalo mi to šanci se lépe do celého procesu zaintegrovat a najít si v něm své místo. Nedovedu říct, čím bych daný kurz vylepšil nebo co by mělo být jinak. Informace z vašeho kurzu jsem využil, upravil a doplnil je o další informace z dalších kurzů, tak aby nám co nejlépe fungovaly.

Jirka

Poznáváme se víkendový prožitkový kurz

Se ženou jsme kurz Poznáváme se absolvovali nedávno a mohu jedině doporučit. Krásné a přijímací prostředí a také vzhled do fungování jedné moc prima rodiny.

Daniel

České matrace s.r.o

Krásně se nám spí 🙂 České, ručně šité přírodní matrace z Podkrkonoší, které vám zajistí kvalitní a zdravý spánek bez chemických látek ve vašem lůžku. Přírodní matrace od naší společnosti vám umožní spát v náruči přírody.

Individuální konzultace

Využila jsem individuálních konzultací, které pro mě byly přínosné v tom, že mi pomáhají najít vlastní cestu, cítit přijetí, být svá bez hodnocení a vnímala jsem porozumění, snahu pomoci v hledání cest, jak se cítit svá a nalézt sebehodnoty. Dále jsme využili s mužem párové konzultace, které nám pomáhají najít cestu vzájemné lásky, úcty a porozumění. U párové konzultace se mi velmi líbí varianta, že jsou přítomni oba, jak David, tak Gábinka, protože je tu prostor pro podporu i genderovou různorodost vhledů. S mužem i já sama budeme nadále na naší cestě využívat jejich pomoci a těšíme se z toho, když naše vědomé bytí zde může kráčet po boku takových lidí. Moc děkujeme.
Já se přiznám, že mám možnost srovnání, protože od svých 15 let, kdy jsem si zvědomila, že se nastartovala má cesta vnitřní změny, změn vnitřních programů jsem prošla mnoha terapiemi, konzultacemi, semináři i kurzy. Přichází mi nyní často na mysl, že jsme zahlceni nabídkami různých kurzů, koučinků, seberealizace na svém poslání a orientovat se, která je pro nás přínosná a pomůže nám se posunout či v sobě něco změnit, přijmout, je náročné. Proto jsem si dovolila sdílet svoji zkušenost s Davidem A Gábinkou, které mě po hodně dlouhé době pomáhají tyto proměny mého já uskutečnit. Děkuji vám a přeji všem zdraví, a to hlavně to psychické. Jak s láskou k sobě můžeme milovat i druhé.

Iva

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Na kurzu jsme se všeobecně cítili moc hezky. Oceňujeme váš individuální a flexibilní přístup, tedy to, že jsme měli dost prostoru společně hovořit o tématech, která jsme cítili potřebu řešit. Navíc nám udělalo radost, že jste se tolik snažili nám vyjít vstříc v jídle, které bylo moc moc dobré. A vůbec celkově jsme se u vás cítili velmi hezky, asi spíš jako na návštěvě než na kurzu. Vlastně je to takové něčím silnější, když si lidi na kurz pozvete přímo k vám domů. Moc příjemný byl i čas strávený se všemi vašimi dětmi během jídla - člověk vidí přímé reakce a ví tak, že všechno co říkáte nejsou jen poučky vyčtené z knih, ale že ten život takhle vážně žijete.
Mně se líbilo, že jste mi kromě odpovědí na asi tisíc mých dotazů také dokázali předat možnosti, jak být jako muž tak nějak aktivní součástí toho všeho. Nebýt jen ten, kdo dítě zplodil a dál se o něj bude zajímat až za několik let, když ho bude třeba chtít učit jezdit na kole nebo tak něco. Myslím, že mužům všeobecně chybí jakékoliv informace a všeobecně berou tohle období jako něco, co se jich netýká.
Už jsme poprvé vyzkoušeli těhotenskou masáž. Sice jsem u toho koukal do zápisníku, ale kupodivu mi toho v hlavě
zůstalo docela dost. Tak rychle opakovat, než to stačím zapomenout. Masáž byla pro nás oba moc příjemná a asi začínám chápat podstatu proč je vhodné jí praktikovat... sblížení mezi sebou navzájem, propojení se s naším potomkem a taky společné zastavení, které se nám v naší kultuře asi hodí o dost víc než maorům.

Monika a Honza

Jsme těhotní – víkendový prožitkový kurz

Víkend by se pro mě dal shrnout slovy Podpora, Porozumění a Pohostinnost. Velmi jsem ocenil citlivý přístup Davida a Gabči ve smyslu - Neříkáme vám, jaká cesta je správná, nasloucháme a pouze dáváme doporučení.

Pavel

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Zdravíme z Hradce, ještě jednou moc děkujeme za úžasně prožitý víkend. Ceníme si vaší podpory pro toto krásné a zároveň křehké období. Děkujeme za poukázání na důležitost důvěry v sebe, miminko i Život. Dále také za praktické rady a ukázky masáží. V neposlední řadě za vaši pohostinnost a možnost pobýt na krásném místě v přírodě. Ať se vám daří i nadále, jste zdraví a prosperujete!  

Václav a Lenka z Hradce Králové

Konzultace

David s Gabcou jsou uzasny par s obrovským potenciálem a chuti pomoci komukoli, kdo tape ve vlastnim pristupu k dosavadni anebo budouci vychove deti. Anebo ve vlastnim pristupu k zivotu vubec🙏❤️. Tak az nebudes clovece vedet, anebo budes vedet, ale nebudes si jisty, doporucuju se na ne obrátit😉!

Martin M.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Žádné očekávání jsem neměl, nicméně Vámi vytvořená atmosféra, kolektiv a způsob předávání Vašich znalostí, by rozhodně předčilo i ty největší očekávání. Mě asi nejvíc dalo samotné sdílení zkušeností od všech, včetně Mildy a Radunky. Účast na kurzu je investice do budoucna, učený z nebe nespadl a pakliže chtějí páry přijmout miminko do svých světů, aniž by se partneři od sebe sami vzdálili. Musí porozumět potřebám matky a dítěte. Odnesl jsem si zkušenosti jak pečovat o maminku a dítě už v prenatálním období, jakou formu volit a jak navazovat vztah s bábätkom.

Matěj N.

Jsme těhotní víkendový prožitkový kurz

Kurz jsme těhotní ze srdce vřele doporučuji, chcete-li se více propojit se svým partnerem, miminkem, nasát a vnést do těhotenství více chvil mužovy podpory a hýčkání, ani na moment neváhejte. Kurz probíhá v nádherném prostředí krásného domu v panenské přírodě za plápolání ohně, v prostoru plném klidu, harmonie, vůní a pohody. Bude o vás pečováno jako o královny a o krále. Dopřejte si uvolnění, propojení, odpočinek a hloubku.

Dagmar S.

Překvapivé pravdy o těhotenství a porodu, přednáška

Škoda, že to tak uteklo. Velmi zajímavá, osobitá a autentická prezentace z duše. Bylo mi potěšením Vás poznat a velmi ráda se podívám na další informace na Vašem webu a FB. Like už jsem dala 🙂

Lucie H.

Rodíme, jak žijeme | Žijeme, jak se rodíme, přednáška

Setkání bylo velmi obohacující - oceňuji především vaši otevřenost a důvěrné sdílení - že si nehrajete na ideální lidi, to nás inspiruje velice. I s partnerkou jsme spokojení ze setkání s vámi.

Vašek a Lenka