Individuální pobyty a kurzy

Individuální kurzy a pobyty

Individuální kurzy (pobyty) vytváříme vám na míru a jsou určené pro lidi, kteří chtějí zažít absolutní soukromí, chtějí mít prostor jen pro sebe a chtějí mít naši plnou pozornost. Bude dostatek času na všechny vaše zvídavé dotazy, představy a strachy ohledně vašeho života, vztahu, rodičovství. Řekneme vám všechny podle nás důležité informace, ale stejně tak si budeme povídat o tom, co vás nejvíce zajímá. Budete mít prostor zkoumat sami sebe a hledat své odpovědi. Budete mít naší plnou pozornost a péči. Před vámi nic neskrýváme a žádné téma není pro nás tabu 🙂 Budete mít jedinečnou příležitost poznat, jak vypadá (naše) každodenní rodinné soužití. Na vlastní oči se budete moci přesvědčit o tom, že to, co předáváme dál, také sami žijeme. Máte-li i vy děti a nemáte možnost hlídání, můžete přijet celá rodina.

Pořádáme pět odlišně zaměřených kurzů, které věnujeme významným životním etapám.
Individuální pobyt je určen každému kdo:
Jedinečná atmosféra individuálního kurzu
Vítejte u nás doma
Pohostíme vás
Rozhlédněte se po okolí
Když přijde zima
Dary přírody
Proč nabízíme párům možnost individuálního kurzu na míru?

Jsou i lidé, kteří upřednostňují naprosté soukromí a mají své jedinečné potřeby a přání, která není možné naplnit v rámci běžného programu kurzu s dalšími páry. Občas máme takové potřeby také, zatímco jindy si užíváme energii, souhru a dynamiku skupiny. Aby bylo možné vyjít vstříc oběma těmto potřebám, rozhodli jsme se nabídnout jedinečný vám na míru postavený program, ve kterém budete těžit z naší plné pozornosti a podpory.

Kdo vás kurzem provede?

My dva 🙂 Gabriela a David, partneři, manželé, rodiče, milující a respektující lidské bytosti. A možná přijdou se svou trochou do mlýna i naše úžasné děti.

Ať už za námi vyrazíte na kurz nebo jen za odpočinkem do rajské přírody Česko-saského Švýcarska, těšíme se na viděnou!

 

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.