Views Navigation

Navigace pro zobrazení Akce

Dnes

Harmonizace života nejen před početím

22-ti denní online program Pozvi harmonii do svého života! Věříš, že život může být harmonický? Že stojí za to rozšiřovat si obzory a rozvíjet se? Že každý máme zodpovědnost za svůj život? My ano! Každý den nám přináší nové vhledy týkající se nás samotných i fungování světa jako takového. Cesta k harmonii vede podle nás

Poznáváme se – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Poznejte sebe sama i svého partnera. Vzájemným poznáním, porozuměním a společnými prožitky prohloubíte váš vztah, dodáte si potřebnou důvěru pro další roky společného soužití a vyživíte váš vztah na všech úrovních.

Milujeme se – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Milujeme se je ideální kurz pro páry, které chtějí zlepšit sex, chtějí povznést klasický sex na úroveň posvátného milostného propojení a splynutí. Poznejte sami sebe i sebe navzájem v sexualitě opravdu do hloubky. Nenechte semlít vaše partnerství všedností, rutinou či nevěrou.

Rodíme – předporodní kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Porod může být krásný, radostný i orgasmický, když se naučíme přesunout pozornost z hlavy do těla, do přítomného okamžiku, vnímat tělesné signály, plynout s porodními vlnami, důvěřovat vyšší tvořivé síle a obklopíme se prostředím, ve kterém se cítíme bezpečně, uvolněně, milovaně.

Jsme těhotní – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Těhotenství je posvátným obdobím, které můžeme využít k přípravě na rodičovství, k prohloubení našeho vztahu a k položení základu zdravého vztahu s naším dítětem. Je to také čas, kdy se postupně utváří celá bytost našeho dítěte a proto má smysl mu věnovat náležitou pozornost. Na kurzu se naučíte se, jak vašemu miminku, sobě i vztahu dávat to nejlepší.

Počínáme – víkendový kurz

Mikulášovice Dar života, Mikulášovičky, Mikulášovice

Víte, že cesta rodiče je mnohem celostnější, než je nám dnešní společností předkládáno? Rádi byste dali svému dítěti i sami sobě to nejlepší? Máte problémy s početím? Čekáte na miminko déle, než byste si přáli? Víte, že v životě má vše svůj důvod a že žijeme proto, abychom se učili a rozvíjeli? Jste schopní převzít odpovědnost za vlastní život?