Prodáváme u nás zajímavé knihy, bylinky, bylinné směsi, koupelové směsi, mýdla, svíčky, nejrůznější zkrásňovátka a ovoňátka. Potěšte se.

Dárkový poukaz​

Obdarujte své blízké.

Koupit

Ozvěte se a doladíme podrobnosti.​
......... Kč

Kniha Genové klíče

Kniha vám poslouží k rozjímání v průběhu života nad vašimi tématy.

Koupit

Vykročte na pouť vaší hologenetickým profilem a zvyšujte vaše frekvence z úrovně stínu na úroveň daru. Genové klíče představují univerzální nástroj pro sebepoznávání. Počet stran 432, rok vydání 2015.
880 Kč

Zelené potraviny - Bio Chlorela

Chlorela dodává tělu vitamíny, minerály, aminokyseliny či antioxidanty.

Koupit

Dokáže např. podpořit tělo při otěhotnění a posiluje imunitu. Konzumace chlorelly v těhotenství poté snižuje riziko rozvoje chudokrevnosti, otoků nohou a proteinurie spojené se zátěží ledvin. Je i prevencí vzniku cukrovky a vysokého krevního tlaku v těhotenství. Výrobce Green Ways, množství 330 g (1 320 tablet).
1 150 Kč

Vykuřovací směs

Koupit

880 Kč

Růžové plátky (textil)

Působí velmi hezky a přirozeně. Můžete je např. rozsypat na ubruse, posteli, vaně, kolem svíčky, kam vás fantazie dovede.

Koupit

Barvy: tmavě červené, světle červené, fialové, tmavě růžové, lososové, žluté a bílé. Materiál textil a rozměr cca 5 cm. Plátky růží jsou lisované na sebe a je nutno je od sebe rozdělit, jde to snadno. Balení obsahuje 10 kusů.
30 Kč

Kniha Příběhy zrození​

35 příběhů žen, které rodily doma, v porodnici, v ČR, v zahraničí. Porody přirozené i CS, porody dvojčátek, KP, lotosové atd.

Koupit

Cílem knihy je obnovit důvěru žen ve své tělo a ukázat, že porod je fyziologický děj. Autorka Dana Lund Balounová, počet stran 300, rok vydání 2020
329 Kč

Kniha Zlatá cesta Génius

Koupit

Pokládáš si otázky: Co zde mám vykonat? Proč zde jsem? Kdo jsem? Autor Richard Rudd, počet stran 101.
385 Kč

Zelené potraviny - Bio Zelený ječmen​

Zelený ječmen je odšťavněná šťáva z mladého ječmene.

Koupit

Doporučujeme užívat např. plánujete-li miminko, jste těhotní či kojíte. Šťáva z mladého ječmene totiž přináší spoustu důležitých živin, které prospějí mamince i vyvíjejícímu se děťátku. pomáhá zvládat těhotenské neduhy od únavy přes nechutenství až po hormonální nerovnováhu a mnohé další. Výrobce Green Ways, Množství 300 g.
1 150 Kč

Koupelová směs pro domácí wellness

Dopřejte si mořskou bylinnou lázeň pro celkovou regeneraci těla.

Koupit

Přírodní dekorace

Koupit

Materiál BIO pomerančová kůra.

Obraz Žena Tvůrkyně

Ty jsi ta, která tvoří. Připomínej si to každý den pohledem na obrázek a probuď svoji tvořivou jiskru, tvou jedinečnost božskost.

Koupit

Fototisk na lesklý papír, velikost A4, cena.
300 Kč

Kniha Zlatá cesta Láska

Koupit

Soustředí se na lidské vztahy, rozkrývá naše obranné mechanismy, mentální přesvědčení a způsoby, jakými chápeme lásku. Přináší příslib života žitého s trvale otevřeným srdcem. Autor Richard Rudd, počet stran 243.
550 Kč

Harmonelo

Koupit

Autor Richard Rudd, počet stran 101.
385 Kč

Bylinná směs pro domácí wellness

Dopřejte si bylinnou lázeň pro regeneraci těla i duše.

Koupit

Ekologický prací prášek

Koupit

Složení: kokosové mýdlo, prací soda, žlučové mýdlo, perkarbonát sodný. Možnost přikoupit TEAD.
......... Kč

Kniha Orgasmická meditace

Kniha je o nové podobě sexu a nabízí nový způsob navazování vztahu s vlastním tělem.

Koupit

Naučíte se cítit vlastní tělo, propojovat se s ním a prožívat krásné a vzrušující pocity bez i s partnerem. Kniha otevírá nové úhly pohledu na sexualitu a nabízí širokou škálu možností pro praxi, která vede k navázání silného intimního kontaktu mezi partnery. Autorka Nicole Daenone, počet stran 224, rok vydání 2016.
250 Kč

Kniha Zlatá cesta Prosperita

Koupit

Soustředí se na prosperitu a uplatnění vašich darů a talentů ve společnosti. Autor Richard Rudd, počet stran 150.
390 Kč

Zelený jíl vysušený sluncem

Zelený jíl vysušený sluncem díky svému původu obsahuje množství stopových prvků nacházejících se v mořské vodě. Bohaté složení jílu pokožku čistí a vyživuje a je vhodný i na vlasy a celé tělo.

Koupit

Využití: maska na obličej, zábaly na bolavé klouby, namožené svaly. Čerstvě vytěžený jíl se suší na slunci bez přídavku dalších složek, je extrémně čistý, jemný a vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku náchylnou k podráždění, alergiím či kožním onemocněním. Výrobce Argital. Cena je za 100 gramů. Odsypeme požadované množství.
35 Kč

Šicí bylinky

Tradičně připravená bylinná směs podle porodní báby Marisy Alcalá z Kanárských ostrovů pro hojení porodního poranění.

Koupit

Byliny zacelují ránu, vystavují novou tkáň a pomáhají předcházet zánětu. Složení: kostival, jitrocel, rozmarýna, zelený jíl. Velikost balení: 50 gramů jemně mleté směsi.
110 Kč

Svícínek kruhový

Skleněný svícínek v barvě fialové

Koupit

Materiál sklo, průměr vnější 11,3 cm, vnitřní 8 cm.
70 Kč

Kniha Cesta vášně​

Koupit

Román o vášnivé lásce, neobyčejném sexu a o tom, jak otevřít svá srdce. Duchovní učitel s naprostou otevřeností mluví jak se skrze vztahy, lásku a sex přiblížit k "Bohu". V příběhu sledujeme postupné zrání žáka pod vedením mistra a můžete získat inspiraci pro naši vlastní cestu. Autor David Deida, počet stran 184, rok vydání 2012.
250 Kč

Výkladové karty​

Karty jsou inspirovány knihou Genové klíče autora Richarda Rudda.

Koupit

Zpracování do podoby karet přináší esenciální výklad podstaty každého genového klíče v textové i obrazové formě. Každá karta obsahuje také několik otázek. Karty slouží k hlubšímu rozjímání nad jednotlivými tématy. 64 barevných oboustranných karet včetně návodu na použití. Velikost karty 14 x 9,5 cm, autorka Markéta Doubravská.
820 Kč

Francouzský bílý jíl

Francouzský bílý Naturado je nejjemnější ze všech kosmetických jílů, proto je vhodný na všechny typy pleti.Má zklidňující účinky, takže jemně ošetří pokožku s akné, ekzémem nebo lupénkou.

Koupit

Dokáže zmírnit podráždění pokožky a zároveň ji pročistit, zvláčnit a regenerovat. Použití: Smícháním vody a jílu jednoduše vytvoříte jemnou pleťovou masku, zábal na vlasy nebo jílovou koupací lázeň. Značka Naturado. Odsypeme vám požadované množství. Cena za 100 gramů.
60 Kč

Svícínek srdce

Skleněný svícínek na čajovou svíčku

Koupit

Materiál sklo, rozměr 7 x 6,8 cm, výška 3 cm, balení neobsahuje svíčku.
100 Kč