Je to téma, které jsme společně řešili docela dlouho. Několikrát to rozproudilo emoce na obou stranách. Řešili jsme vlastní hodnotu, hodnotu našeho času a všeho co jsme investovali do svého  vzdělání a rozvoje. S naší manažerskou minulostí 😀 je ve hře samozřejmě také otázka trhu, poptávky a nabídky, konkurence. Zároveň však naše aktivity vnímáme jako poslání, něco potřebného pro naší společnost a tak chceme, aby byly dostupné. V nejlepším případě dostupné každému, koho osloví.

Jak se vše vyvíjelo?

Po nějaké době jsme dospěli k částce za hodinu času, která odpovídala výše uvedeným podmínkám a trochu jsme ji upravovali pro různé služby podle dalších nákladů se službou souvisejících. Uběhlo několik týdnů a já jsem se stále necítil dobře. Něco mi na ceníku nesedělo, prostě to nebylo ono. A práce nějak neplynula. Až mi to došlo. Pro naši práci je důležitá otevřenost, důvěra a vzájemná úcta s klienty a ty nikdy nemohou být vyjádřeny v prosté částce.

Jak to tedy máme?

Hodina za hodinu! Naše průvodcování vás bude stát přesně tolik, kolik vyděláváte před zdaněním za hodinu své práce. Tedy kolik hrubého vám platí váš zaměstnavatel, kolik vám platí váš klient, nebo kolik vám zůstane za hodinu vaší práce po odečtení skutečných nákladů, ne po daňové optimalizaci ;-). Je to pro vás poctivé, vyjadřující vzájemnou úctu? Nejde o haléře nebo koruny, na přesné částce se vždy domluvíme před začátkem konzultace.

Párová konzultace od nás dvou

Výše uvedené platí provází-li jen jeden z nás. V případě, že provázíme oba současně, což přináší pohledy i energie ženy i muže zároveň a je často nejúčinnější formou naší spolupráce s klienty, platíte za čas 3 lidí, nás dvou a toho, kdo nám hlídá děti.

Práce za práci?

Ano, uvítáme i to. Jestli se nám bude hodit to, co umíte, nebo zrovna nemáte žádný příjem, domluvíme se co, kdy, kde a jak.

Ceny přednášek a víkendových kurzů?

Podobný přístup bychom rádi zvolili i u přednášek a kurzů, ale tam vstupují do hry další náklady a okolnosti. Proto jsou ceny stanoveny částkou. Měla-li by cena být tím jediným, co vás od účasti odrazuje, ozvěte se nám. Společně pak najdeme řešení.

Co když budeme opravdu nadšení?

Pokud nás budete chtít ocenit více, potěší nás to a rádi přijmeme i něco navíc. Můžete nás také podpořit na sociálních sítích a doporučit přátelům.

Tak jak se vám to líbí?

Objednejte se, sdílejte článek s přáteli nebo nám nechte komentář na facebooku.
Do těhotenství, přípravy na porod, výběru místa porodu, včetně odsouhlasení porodních přání, i do porodu samotného . se rozhodně vyplatí investovat čas i peníze. Je to investice do vás, vašeho partnerského vztahu i vztahu s dítětem, která se vám bude vracet po celý zbytek vašich životů.

Líbí se vám článek? Má podle vás smysl, aby podobné články vznikaly a aby se k tématům vztahu, těhotenství, porodu a rodičovství vyjadřovali ženy i muži, oba partneři? Podle nás ano a toto téma vnímáme jako své životní poslání. Přináší to s sebou celou řadu výzev mimo jiné i existenčních. Chceme, aby zkušenosti a informace, které přinášíme, byly co nejdostupnější a přitom potřebujeme uživit sebe i naše tři děti. Navíc oblast péče o těhotné ženy lze označit za tržně pokřivenou, protože se jí mimo zdravotnictví snad nikdy nevěnují oba partneři a tak podstatnější část příjmů rodiny je vytvářena jinde.
Podpořit nás můžete třeba tím, že přijdete na některou z našich přednášek nebo některý z kurzů, objednat se na konzultaci nebo není-li pro vás toto téma aktuální a přesto byste nás rádi podpořili. Můžete nám poslat jednorázový nebo pravidelný příspěvek na účet číslo 670100-2208111307/6210.