Individuální konzultace

Ať už řešíte jakékoliv téma spojené s těhotenstvím, porodem, rodičovstvím partnerským vztahem nebo životem obecně, individuální konzultace je pro Vás správná volba, toužíte-li po naprostém soukromí a plné pozornosti průvodce. Naše práce je intuitivní a může zahrnovat konzultaci, práci s tělem a zvukem, práci s energií, práci s emocemi, pohyb, meditaci, vyslechnutí, relaxaci, spočinutí, konstelaci, rituál a další. Vycházíme z toho, s čím v danou chvíli přicházíte a z přítomného okamžiku.

Access Consciousness

Jednou z technik, která nás oslovila natolik, že ji nabízíme samostatně, je Access Consciousness, konkrétně Access Bars a tělesné procesy Radost v těle a Být v propojení s vlastní sexualitou. Jedná se o jemné techniky ovlivňující vědomí a buněčnou paměť. Je úžasná pro všechny věkové kategorie od dětí po seniory, je vhodná i pro těhotné ženy.

Setkání maminek s dětmi

Bytí v přítomnosti, hra, blbnutí, sdílení, podpora, autenticita, vděčnost, radost z těla, uvolnění, pohyb, hlas, dotek, vzájemné inspirování a obohacení. Má nám být příjemně.

Podpora maminky

Ráda tě podpořím na cestě mateřstvím ať už radou, informací, péčí o tebe i miminko či jen ženskou, mateřskou přítomností a pozorností. Důvěra v sebe, v porodní proces a respektování přirozených zákonitostí jsou základem k tomu, abys prošla porodním procesem ve zdraví, v uvolnění a aby ses proměnila přirozeně v Matku. Neméně významné období, kterému je potřeba věnovat patřičnou pozornost, je období po porodu. Přípravě na šestinedělí a podpora ženy v tomto posvátném čase je velmi důležitá a zásadní pro zdravý rozvoj mateřských schopností,

Výživa

O výživu jsme se jako sportovci zajímali přirozeně. Četli jsme knihy, studovali, zkoušeli a radili se. Víme, že výživa je podstatnou součástí péče o naše fyzické tělo a nejen o to. S jídlem máme často spojeny také silné emoce. Nejsme zastánci žádného konkrétního výživového směru, přestože přechodně některé využíváme. Věříme, že každý jsme jedinečný a stejně tak jedinečné jsou i jednotlivé fáze našeho života a jejich výživové nároky. S využitím základních pravidel Vás postupně naučíme naslouchat svému tělu a dopřávat mu to, co právě potřebuje.

Mužský kruh

Pravidelné setkání mužů v přírodě u ohně. Sdílení ze srdce, vzájemnou podporu, povzbuzení mužské energie, výzvy a radost z jejich překonání můžeš očekávat, když se přidáš.

Prožitkové kurzy

Prožitek je podle nás nejvíc. Informace často jen protečou naším systémem a nezpůsobí žádoucí uvědomění nebo ještě lépe změnu. Ty většinou nastávají až se skutečným prožitkem. Naše kurzy nabízejí bezpečné a intimní prostředí k prožití a vstřebání všeho, co je v dané životní situaci potřeba. Otevřeme vám na nich dveře a necháme vás, abyste našli svou vlastní cestu.

Přednášky

Osvěta je důležitá, proto pořádáme přednášky na témata vztahů, těhotenství a porodu, sexuality a rodičovství. V rámci přednášek kombinujeme vlastní zkušenosti, tradiční moudrost a vědecké poznatky posledních let. Přednášíme u nás doma, na festivalech, ve školách nebo na pozvání ve městech po celé ČR.

Objevení a probuzení vlastní jedinečnosti

Připravujeme...

Jakou protihodnotu si za nabízené služby představujeme?

Naši práci považujeme za své poslání. Proto se snažíme, aby naše služby byly dostupné všem, ale zároveň chceme zajistit našim dětem i nám slušný život. To pro nás neznamená jezdit vícekrát do roka na dovolenou, ani si každých několik let kupovat nové auto, ale třeba život v čistém prostředí a vaření z čerstvých přírodních potravin produkovaných s úctou k přírodě.
Proto máme stanovené minimální částky za konzultaci, přednášku i prožitkový kurz. Je-li klient spokojen a může-li si to dovolit, přivítáme vyšší příspěvek. Jsme otevřeni jiné formě výměny energií, než jsou peníze.

Za nejpoctivější a vzájemně nejuctivější způsob stanovení základní ceny individuální konzultace považujeme výměnu času převedeného na peníze, tedy za hodinu našeho času nám dáte nejméně tolik, kolik sami za hodinu své práce vyděláte (hrubého). Případně něco navíc, za přínos naší práce a vaši spokojenost. V ohodnocení naší práce zohledněte, prosím, také skutečnost, že není možné se jí zodpovědně věnovat 8 hodin denně 5 dní v týdnu. Bylo by to na váš i náš úkor.
Souvisí-li s konzultací nějaké náklady na naší straně (cesta, pomůcky apod.), jsou připočteny k základní ceně.

Individuální konzultace hodina za hodinu, za přítomnosti jednoho z nás – váš hrubý výdělek za hodinu práce, v přítomnosti nás obou – 3x váš hrubý výdělek za hodinu práce bez přítomnosti našich dětí (musíme zajistit hlídání a daná osoba může hlídat i vaše děti), v přítomnosti dětí 2x váš hrubý výdělek za hodinu práce. Při párové konzultaci – hrubý výdělek za hodinu práce toho z vás, kdo vydělává více. Při párovém sezení doporučujeme párovou vyváženost, tedy i přítomnost nás obou. Obohatíme vás jak ženským, tak mužským vhledem. Částka za párovou konzultaci odpovídá 2x nebo 3x hrubému výdělku za hodinu práce (podle toho, jestli budou přítomné děti.

Těhotenská poradna 250 Kč/h na adrese Mikulášovičky ev. č. 31, Mikulášovice; návštěva u klientky doma 350 Kč/h + cestovné 8Kč/km.

Podpora u porodu (porodnice/doma) 3 500 Kč + cestovné 8 Kč/km, případně parkovné; nevratná záloha 1 500 Kč za závaznou domluvu.

Péče v šestinedělí 350 Kč/h + cestovné 8 Kč/km.

Základní cena víkendového prožitkového kurzu u nás doma, se vším, co můžeme nabídnout je 6 660 Kč/pár (věříme, že po této ceně sáhnou páry s výrazně podprůměrnými příjmy nebo páry v tíživé životní situaci). Vzhledem k energii, kterou přípravě a průběhu kurzu věnujeme nejen my, budeme rádi oceníte-li nás částkou 8 660 Kč/pár (páry s průměrnými příjmy) a částkou 10 660 Kč (páry s  nadprůměrnými příjmy). Oceníme i vyšší příspěvek v případě, že vám naše práce dává smysl a chcete nás v ní podpořit.

Cena přednášek se liší dle místa a délky. Základní cena za pár při platbě předem za přednášku u nás doma je 266 Kč.

Access Bars a tělesné procesy terapie trvá individuálně cca 45-80 min.  Odlišnost doby terapie nijak nesouvisí s její kvalitou či celkovými účinky. Cena terapie dospělých je 700 Kč, dětí 400 Kč. Doba terapie u dětí je často kratší.  

Setkání maminek s dětmi probíhá každé druhé a čtvrté úterý v měsíci v čase 15:30 – cca 17:30 h na adrese Mikulášovičky ev. č. 31, Mikulášovice. Program vytvoříme společně na místě podle momentální nálady (můžeme tančit, muzicírovat, hrát si, tvořit, sdílet, blbnout). S sebou je vítáno drobné občerstvení pro děti i vás, něco pro vytvoření hudebního doprovodu (třeba bubínek, chřestidlo) a cokoli dalšího pro radost i zábavu. Příspěvek za sdílení prostoru a organizaci je v dobrovolné výši. Ohlaste svoji účast prosím alespoň den dopředu, ať s vámi počítáme.

Náš přístup je v dnešní době netradiční a částečně se jím snažíme upozorňovat na zvláštní způsob finančního odměňování v naší společnosti. Ten se částečně odráží i v oblasti péče o těhotné ženy, kterou lze označit za tržně pokřivenou. Mimo oblast zdravotnictví (lékaři nebo lékař a sestra) se jí totiž snad nikdy nevěnují oba partneři a tak podstatnější část příjmů rodiny je vždy vytvářena jinde.

Podpořit náš přístup a dostupnost našich služeb můžete i jednorázovým nebo pravidelným příspěvkem na účet číslo 670100-2208111307/6210.

Jak se objednat a o co vás před konzultací požádáme?

Objednat se můžete zavoláním na kterékoli z uvedených čísel, případně již konkrétně k Davidovi či Gabriele nebo přes FB messenger Darzivota.

Kontakt na Davida 728 759 299, kontakt na Gabrielu 607 583 534,

Před první konzultací bychom vás chtěli požádat o vyplnění vstupního dotazníku, který slouží k naší přípravě na společné setkání a ušetří nám společně strávený čas.

Vzhledem k tomu, že nejsme kuřácká rodina a vůně cigaret nám není příjemná, žádáme vás, abyste alespoň 30 min. před konzultací již nekouřili. Děkujeme vám za pochopení.

Těšíme se na setkání s vámi. Gabriela a David