Kdo jsme

 

Spolu v tom – Gábina a David Kovářovi

Jsme spolu od prosince 2009, vzájemný slib lásky jsme složili v srpnu  2013, v prosinci 2015 jsme mezi námi přivítali Jolanu a Ladu a v březnu 2018 Káju. Prožili jsme krásné úvodní zamilování, vztah na dálku, tiché hádky, delší čekání na otěhotnění, plánovaný porod císařským řezem, život s dvojčaty, žárlivost, vyčerpanost až vyhoření, ztrátu “dobrého” zaměstnání, práci na sobě samých i vztahu, radostný domácí lotosový porod, stěhování za čistou přírodou, hlubokou lásku, souznění a splynutí! Jsme šťastní a s pokorou přijímáme vše, co nám do života vstupuje.
Pomáháme s nalezením harmonie, štěstí, síly a energie uvnitř sebe sama i ve vztahu. Zaměřujeme se na vědomou přípravu na početí, radostné a vztah prohlubující prožití těhotenství, vědomý porod a společný růst po boku svých dětí. Pracujeme s vámi individuálně, v páru i ve skupině.
Náš celostní přístup zahrnuje práci se všemi součástmi lidské bytosti: fyzickým tělem, emočním tělem, duší i rodovou linií.  Nástrojů je mnoho a volíme je podle situace (masáž, cvičení, otužování, fyzická práce, překonávání sebe sama, životospráva, triprocesy, hluboké sdílení ze srdce, živly, všímavost, tradiční hudební nástroje, meditace, …).
Témata prožitkových seminářů: Počneme, Jsme těhotní, Rodíme, Rodičujeme.
Pozvání pro ženy:
Krásná jedinečná ženo, jsem tu pro tebe, v roli přítelkyně, sestry a matky. Otevírám náruč plnou lásky a vítám tě. Vítám tě v srdečném objetí za tlukotu milujícího laskavého srdce a poklidného soucitného vyslechnutí. Jsem tu pro tebe,  přítomná, nehodnotící. Zastav se, zpřítomni, uvolni se a nech svou duši zářit, dovol si to. Vzájemně se pak obdarujme životní lehkostí, radostí, hravostí, svobodou, láskou, vášní, něhou a inspirací, která námi prostupuje. Těším se na společné chvíle.
S láskou Gabriela
Zamyšlení pro muže:
Konečně jsem sám sebou. Silný, odvážný, něžný, radostný, citlivý, svobodný, vědomý, otevřený,  pravdivý…
Vrátil jsem se k podstatě, kterou jsem v průběhu života nesměle oťukával. Rodina, příroda, láska, tělo, dotek, milostné splynutí, duše.
A jaké jsou tvé hodnoty? Opravdu v nich máš jasno?
David
Ať už za námi vyrazíte na kurz, konzultaci, za fyzickou prací nebo jen za odpočinkem do rajské přírody Českosaského Švýcarska, budeme se těšit na viděnou!

Napsat komentář